سفر پرنده نگری به تالاب کانی برازان

سفرپرنده‌نگری گروه طرلان دومین بازدید پرنده نگری سال 88 از تالاب کانی برازان (دو روز و سه شب) آذربایجان غربی 27 ، 28 و 29 خردادماه

گروه طرلان با همکاری گروه " یام تور " برگزار می نماید:

با توجه به استقبال علاقمندان و در راستای ترویج پرنده نگری و توانمند سازی جامعه محلی کانی برزان گروه طرلان و و گروه یام تور ،بازدید مشترکی جهت بازدید تالاب کانی برازان برگزار می کنند.

تاریخ سفر: 27 الی 29 خرداد

زمان حرکت:عصر چهار شنبه 27 خرداد ساعت 8 شب (ایستگاه راه آهن)

ورود به تهران شنبه 29 خرداد ساعت 5 صبح (ایستگاه راه آهن)

مهلت ثبت نام : 24 خرداد ماه
راهنما : آقای فرهاد رضوی ( از اعضا قدیمی و همکاران گروه طرلان)
خدمات تور: بیمه ،صبحانه،یک وعده نهار،اقامت( خانه محلی)

از جمله فعالیت های این سفر می توان به بازدید از غار سهولان ،بازدید از روستای غره داغ و تالاب کانی برازان دیدن پرندگان در وعرض خطر مانند اردک سرسفید خروس کولی شکم سیاه و پرندگانی نظیر اردک مرمری،اکراس سیاه ،اردک بلوطی و...... اشاره کرد.

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن  22706702 و یا با شماره همراه 09125406394  تماس حاصل فرمایند

 

 

/ 2 نظر / 70 بازدید
جانورشناسی فارسی

سلام. من شما را با نام "حیات وحش ایران" لینک کردم. اگر مایل به تبادل لینک بودید؛ شما هم مرا با نام "جانورشناسی فارسی" لینک بفرمایید.

عکاس ماجراجو

سلام باید بگم دیدگاه قابل تحسینی دارید و همینطورمطالبی که میگزارید بسیار عالی هستن امیدوارم موفق باشید. راستس من یه عکاس طبیعت و پرندگان و پستانداران هستم که تصمیم گرفتم شروع کنم به مطلب نوشتن در موردشون و گذاشتن عکسایی که خودم می گرفتم تو سایت خوشحال می شم سری بزنید تا نظرتون رو درباره وبم بدونم . راستی اگه امکان داره لینکم کنید. خدانگهدار