بهار فصل تولد

سلام
خیلی وقت بود دو تا بلبل خرما را زیر نظر داشتم حدس میزدم دارن لانه میسازن چند روز صبر کردم یک روز که دیدم از لای بوته ها بیرون پرید و اطمینان از دور شدنش پیدا کردن رفتم لای بوته ها یک 5 دقیقه ای طول کشید تا پیداش کردم خیلی ماهرانه مخفیش کرده بود 4 تا تخمم توش بود. فکر کنم اگر اشتباه نکنم 15 روز شایدم کمتر طول کشید تا اینکه یک روز صبح که مثل همیشه رفتم بهشون سر بزنم این صحنه را دیدم.

41604.jpg

/ 19 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
برای ساده ترین حقوق انسانی

نمیدونم تا کی باید برای یک حداقل گردن کج کنیم؟ تا چه وقت باید شاهد زد و بند بالاسریها بود و دست به دست نداد تا زیر همه این حقارت بزنیم انرژی هسته ای؟ تخریم؟ جنگ؟ مرگ روزمره اینها سهم منو تو بود از این دنیا؟

صبا

درود بر شما از طريق جستجوگر‌ها به اين وب سايت رهنون شدم " گروه حیات وحش ایران " .! مطالب بسيار پسنديده به نگارش درآمده‌اند و به شخصه از خواندن بيشي از مطالب لذت بردم . شايد اينگونه بيان مطلب " كه لذت بردم " با اوضاع فعلي حاكم بر محيط زيست پيرامونمان چندان مناسب نباشد ، اما خرسندم كه هنوز كساني هستند كه علاقه‌مند به محيط زيست پيرامونشان هستند و از اين بابت جاي قدرداني دارد .. به اميد آنكه روزگاري نسل‌هاي آينده شاهد گونه‌هاي جانوري امروزمان باشند و خرسندم كه در اين راه كوشا و پيشگام هستيد . در پناه خداوندگــار خرد افروز و شادزي .

سحر

سلام.خسته نباشيد. به وبلاگ من هم دوست داشتيد سزی بزنيد

مديريت شاخه تاريخ پرشین بلاگ - اميررضا

وبتون خيلی جالب است و عکس های قشنگی هم گذاشتيد ..... ولی آيا می دانيد که پارک ملی درياچه اروميه رو داغون کردن ؟ دريا داره خشک ميشه و اگه اين اتفاق بيفته يک ضايعه جبران ناپذيری به حيات وحش جزاير چند گانه اون وارد ميشه ..... آرتميا ها از بين رفت .... گازوئيل لنج های در حال جابجايی خودرو ها رو سطح آب پخش شدن...... به داد دريا برسيد داره از دست ميره .... به خدا قسم لنگش تو دنيا نيست .... قدرشو بدونين اگه خواستين از آشغاها و گازوئيل های سطح آب و تخريب محيط زيست براتون عکس می فرستم .... اگر خواستيد مايل به تبادل لينک هستم .....

دوست

فاطمه جوادی لعنت بر تو باد ای رئیس جمهور بی فکر بقط به فکر مسایل هسته ای نباش من واقعا پشیمانم که به تو رای دادم مملکت مسائل دیگری هم دارد که باید به آن رسیدگی کرد.

پريناز

صبح به خير آقا فرهاد.. ميخواستم نظر شما را درمورد شکار بدانم.. آيا شما هم فکر ميکنيد يک نوع ورزش توصيه شده در دين است