سلام به همه دوستان عزيزم

واقعا باورم نميشد که موضوع صندوق به اين صورت مورد استقبال قرار بگيره. از همتون متشکرم که ما رو تو اين راه تنها نذاشتين. فکرش و بکنيد ما حتی از کشورهای ديگه که هموطنامون انجا هستن کمک داشتيم . از تک تکتون ممنونم.

در مورد صندوق که مريم خانوم گفته بودن بايد بگم بله من کاملا امادگی اين کار رادارم و اين کار رو که شروع کردم حتما تا آخرش هم هستم. در مورد انجمن حمايت از حيوانات بچه های انجمن هم در موارد پزشکی به ما کمک ميکنند. البته از قبل هميشه به ما کمک ميکردن و جا داره از اقای دکتر جوالچی و بهادر سودبخش اينجا تشکر کنم. در هر صورت خواستم از همه تشکر کرده باشم از اين همه محبتتون .

اجر همتون با خدا

/ 5 نظر / 15 بازدید
علی

فرهاد جان ممنون به خاطر لطفی که به من داريد...

maryam

آقا فرهاد عزیز وقت شما خوش! از نظر لطفی که به من داری بینهایت متشکرم. ممنون که وقت میذاری برای نوشته های نه چندان با ارزش من. من رو قولم هستم اما می دونی که مدتی می شه که در شبکه سبز مازندران جلسه نداشتیم اما همین زودیها به خاطر تشکیل ستاد برنامه روز هوای پاک خواهیم داشت. در ضمن اگه اجازه بدی می خوام مطلب بعدی وبلاگمو پیرامون همین مسأله بنویسم و به مطلب شما تو وبلاگت لینک بدم. یک آبندون هم پیدا کردم حوالی میانکاله که اکثر قوهای مهاجر می رن اونجا... پایدار باشی و سربلند!

خانومی

سلام درهمه ی مراحل موفق باشی.

m

وبلاگ زيبايی داری اميدوارم هميشه موفق باشی اگر دوست داشتی به وب لاگ من هم سری بزن

رضا نگا

سلام اقا فرهاد دمت گرم عالیست خداکمکت کند رضا فدات