سلام به همه دوستان عزيز

امروز شاه بوف را عمل کردن. چقدر حيوون شانس اورد که زودتر به دادش رسيديم چون دکتر گفت اگر يکم ديگه ميموند بايد بالش رو قطع ميکردن ولی خدا را شکر هنوز استخوان زنده بود. فقط دعا کنيد امشب را تا صبح را بگذرونه چون خطرش همين امشب فقط. اينجا جا داره من از زحمات دوستم اقا محمد که خيلی کمک من بودن اين چند روز.  امروز چون من نتونستم ببرم برای عمل ايشون زحمتش را کشيدن و از صبح زود تا ظهر پيش پرنده بودن تا عمل تموم بشهواقعا ازش ممنونم. بعد از اقای جوالچی جناب دکتر ال داود که تمام کارهارو برای عمل اماده کردن و هزينه ای هم نگرفتن برای اين کار ازشون واقعا ممنون هستم اميد وارم اجر همشون با خدا باشه. فردا حتما عکسهای جديدشو براتون ميفرستم. با تشکر از همه . (راستی يک خبر ديگه هم دارم که فردا براتون مينويسم در مورد يک سياه گوش که قرار قدم دوم صندوق باشه)

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Tweety

سلام ....... اميدوارم که زودتر خوب خوب شه .... شاد باشی

ياس سفيد شب

سلام.راستش کيف کردم.يعنی بهت حسوديم شد. کارت حرف نداره بخصوص عکسا.

natureman

باسلام و تقدیر از تلاش شما و دوستان دیگر ، منهم امیدوارم این حیوان سلامتی خود را باز یافته و بدامن طبیعت برگردد ، منتظر خبرهای بیشتر در در اینمورد هستم ضمنأ اگر در مورد سیاه گوش ( البته جای تعجب و نیز تأسف است که حتی اینگونه حیوانات هم وارد چرخه دلالی و معاملات و خرید و فروش شده اند ) نیاز به همکاری دیگران است ، اطلاع دهید بهرحال محیط زیست و طبیعت حتی در کشور ما هم علاقمندانی دارد .

حامد

سلام خیلی با حالی اگه برنامه ای داشتید به من میل بزن. البته اگه لايق ميدونی . من با داداشم اهل کوهيم و غلاقه مند.

Red Hot Pepper

من داداش مريم هستم...سلام!!! سر بزن دوست داشتی!

pishy

سلام فرهاد عزيز حالت خوبه؟ خبری ازت نيست؟؟؟ بوف خوب شد؟

نوچه لوتی" زرتنبو " و ریفیق گربه سیاهه

سامنه الیکو م ، حظور فرنتای حیات وحشیای ایروون ما از طرفیت جیناب " لوتی زرتنبو " و به نماینته گی پیشیای تیرون مراتب دل شوره گی و تنگ دلی واسیه " شازده بوق " جونمون ابراز میگیم ، حالا شوما کسالتی دارین اطلاعات نریم اق کم به یکی از فرندا بگین فی الفورن احوالات " شازده بوقو " واسیه ما نوت کنه در لونه تون تا دل واپسی نشیم ای پهلوون پشی شاهد داره که ما دیکه عقلمون قد نمیده چیطوری ای پیشی کوچولوا رو ساکت کنیم ، هی میو میو میکنن که باس شازده بوقو بیاری بپرونیمش ، خیییلی مونتظریم والا. زیاته ارزی نیس - نوچه "لوتی " و هواتار " شازده بوق "

maryam

خسته نباشی! خیلی خوشحالم که حالش خوب شده. نمی خوای یه سفر بیاریش مازندران؟ آب و هواش عوض می شه. یه کم از این دود و خفقان تهران دور می شه....

آموزشگاه كشاورزي سبزايران

با سلام و خسته نباشيد بابت سايت جالبي كه طراحي كرده ايد. من هم در سايت سبزايران به آموزش كشاورزي و باغبانی مي پردازم. به اميد ديدار شما در سبزايران