سلام خدمت همه دوستان عزيز

روز دوشنبه يک سفر يک روزه به پارک ملی خجير در شرق تهران داشتم. البته خرداد ماه هم يک بار با تور رفته بودم انجا ولی متاسفانه به خاطر اينکه پنجشنبه بود و چند تور ديگه امده بودند نتونستم چيزی ببينم به همين خاطر خودم مجوز گرفتم و دوشنبه به انجا رفتم. با کمال تعجب و بر عکس سفر پيش تا از در وارد شديم ۳ تا قوچ ديديم  وارد پارک که شديم دسته های بزرگ کبک ديديم خيلی زياد بود بيشتر از انی که فکرش ميکردم کبک ديديم. گله های قوچ و مييش هم که بسيار زياد بود. اين بسيار خوشحال کننده است و اميدوارم که مسئولان بيشتر به اين مسئله بپردازند.

اين هم عکسهای خجير

                                

                                     ورودی پارک و يک قوچ   

                          

                                             ۳ بچه ميش        

                          

                          

                                             سنگ چشم

                          

                          

                          

/ 9 نظر / 18 بازدید
lamma

چه جالب!

شکارچی

سلام فوق العاده بود این عکسها.خیلی لذت بردم. موفق باشی و پاینده.

natureman

با سلام عکسها و مطالبی که از این پارک گرفته اید بنظرم خیلی جالب و قابل توجه است ، ضمنأ تلاش زیادی هم در زمینه شناساندن حیات وحش دارید که قابل تقدیر است و باعث تشویق بقیه دوستداران محیط زیست میشود . در مورد مسئله گربه ها در صورت تمایل می توانید با دوستان وبلاگ دیده بان که آنها هم در گروه محیط زیست هستند و به این موضوع علاقمندند تبادل نظر کنید .

bita

سلام.خوشبحالت .عکسای قشنگی بود.من از سفر برگشتم.ممنون که بهم سر می زنی.موفق باشی.من يک موش کوچولوی خوشکل خريدم تهران که بودم .گفتن اسمش فکر کنم همستر بود .خيلی با مزه بود حتما در موردش اطلاعات داری .ولی تو فرودگاه ازم گرفتن. حالا هم خالم زنگ زده که همه ی پرده هاشون رو خورده...lol.....

بهارک

سلام ،‌من از وبلاگ دکتر جوالچی با اينجا آشنا شدم ، سفر به پارک ملی خجير فکر کنم از برنامه های انجمن حمايت از حيوانات بود ،‌ نه ؟؟؟؟؟؟ خيلی خوشحالم از آشنايی با شما :)

شکارچی

اقا من یه دوربین دیجیتال خریدم که شکاریه!! جون میده واسه عکاسی توی طبیعت. یه برنامه بزاریم بریم عکاسی. دلم لک زده واسه صحنه های تاپ.البته این هفته میرم چند تا عکس میگیرم. موفق باشی و پاینده.

علی

آقا فرهاد برنامه هاتون اختصاصيه يا برنامه های عمومی هم داريد /خيلی دوست دارم در چنين برنامه هايی شرکت کنم/راستی يه جايی بلدم توی همين کوههای تهران ۳-۴ کبک دری خيلی آروم هست/اصلا از آدم نميترسند اگه بخوای می تونيم برنامه بذاريم با هم بريم ببينيم/موفق باشی

بهارک

شلام دوست عزيز ! خيلی ممنونم که اومدين به وبلاگم ، من با کمال ميل حاضرم با انجمن شما هم همکاری کنم ... موفق باشيد و به اميد ديدار دوباره :)