سلام خدمت همه دوستان عزيزم

اين چند وقت که پيامهای شما را خوندم متوجه شدم که بيشتر و تقريبا همه دوستان با صندوق موافق هستند.

حالا برای اولين قدم ميخوام از دوستان خواهش کنم که هر کس هرچه قدر که در توانش ميتونه کمک کنه از طريق ايميل به من خبر بده . چون چند وقت هست که يک شاهبوف را زير نظر دارم که هر وقت ميرم و ميبينمش خيلی حسرت ميخرم يک شاهبوف بزرگ با چشمای درشت نارنجی. دلم ميخواست اونو تو طبيعت ميديدم نه تو قفس .متاسفانه تنهايی هم قادر به خريدش نيستم قيمتش را ۵۰هزار تومان ميگه ولی اگر باهاش چونه بزنيم فکر کنم تا ۴۰ هزار تومان يا ۳۵ هزار هم شايد بده چون خيلی وقته انجا مونده شايد راه بياد .پس دوستانی که ميتونن کمک کنن لطفا به من خبر بدن .خريد و آزادی پرنده در حضور همه انجام ميشه تا خدای ناکرده کسی فکری نکنه.

البته من از هيچ کس انتظار ندارم که بخواد کمک کنه چون ميدونم تو اين زمونه خرج و مخارج چطوری هست. در هر صورت بازم از همتون ممنونم که لطف ميکنيد و به من سر ميزنيد.

 

/ 10 نظر / 19 بازدید
pishy

معذرت معذرت! بخدا يادم رفت .... تازه خيلی وقت بود حال احوالمو نمی پرسيدی ..... فکر کردم قهريدی ظرف يه هفته لينکت درست ميشه .... راستی اسم وبلاگ منم از کربه ها و آدمها به پيشی تغيير نام يافت .... يه چيز ديگه من به تحربه پی بردم که حيوانات قفسی نمی تونن بيرون از قفس به زندگی عاديشون ادامه بدن .... خيلی غم انگيزه نه؟

pishy

پرنده های قفسی عادت دارن به بی کسی ...... با اينهمه با طرحت موافقم ...... راستی من يه بچه گربه کور دارم براش جايی سراغ داری؟ البته غير از قبرستان هااااااا

natureman

با سلام متقابل سعی دارم مسائل کلی را که کمتر به زمان بستگی دارند مطرح کنم به همین جهت فعلأ بنظرم مناسب باشد و از لطف شما هم متشکرم . در مورد برنامه آزاد کردن پرندگان در حد امکان خوشحال خواهم شد ، پیشنهاد میکنم در مورد محل و نحوه آزادی آنها با انجمن حمایت حیوانات و افراد خبره در این مسائل که آشنایی دارید تبادل نظری بکنید ، امیدوارم تلاشهایتان نتیجه مثبت بدهد .

pegah

سلام متشکرم که به وبلاگ من سر زديد.راستی شما دامپزشکيد؟لطفا به من باز هم سر بزنيد.

tooraj

سلام.. خوشحال می شم اگه بتونم کمک کنم.. ولی نمی دونم که شما کدمو شهر هستی. من چطور کمک کنم. راستی.! اصلا شاهبوف چی هست؟ چه شکليه؟ موفق باشی

دامپزشک کوچولو!!

سلام. از ديدن وبلاگتون خيلی خوشحالم. اميدوارم مشکل اين پرنده ی عزيز حل بشه. حالا چند سالش هست و چند سال از عمرش باقی مونده؟

maryam

آغاز آذر، ماه روشنایی و گرما به خیر و نیکی! آقا فرهاد اگه به من فرصت بدی سعی می کنم با افراد مختلف در میون بذارم. اگه واقعاً عزمت برای این کار جزمه باید یک برنامه خوب بریزیم. با انجمن حمایت از حیوانات هم مطرح کردی؟ در ضمن باید یک جای مناسب هم برای آزاد کردنش پیدا کنی. هر کمکی از دستم بر بیاد انجام می دم، چشم. کمی زمان می خوام برای مطرح کردن قضیه برای دوستان. راستس سر در بلاگت چه زیبا شده! دستت درد نکنه.

صیاد

خیلی قشنگه یه سری به ما هم بزن خوشحال میشیم

حیدر

بلبل خرمایم خفه می شود

اتنا

بلبلم می میرد