سلام به همه دوستان عزيزم

واقعا شرمنده همتون هستم وقتی پيامهاتون و ميخونم واقعا خجالت ميکشم که حتی وقت نکردم بهتون سر بزنم . از همه معذرت ميخوام .

مريم خانوم واقعا شرمنده ولی مطمئن باش من تنها روزی که ممکن ديگه ننويسم و سرد بشم از اين کار وقتی هست که مرده باشم. حق با شماست و مشکلات نبايد باعث اختلال تو کارای ديگه ما بشه.

اين چند وقتی که ننوشتم برای گروه يه برنامه ای ريختم که گفتم شايد بد نباشه غير از نظر بچه های گروه نظر شماها رو هم بدونم.

تصميم دارم تو گروه يک صندوق بذارم برای اينکه دوستانی که علاقه مندن و دلشون ميخواد يک کمکی بکنن با هم ديگه پول جمع کنيم و هر از گاهی بريم جاهايی که حيوانات را ميفروشن و حيواناتی که کمياب هستن و يا در معرض انقراضن هستن را بخريم و ازاد کنيم .ميدونيد که من خودم هميشه به تنهای اين کار را ميکنم ولی بعضی چيزا هست که من به تنهای نميتونم و احتياج به کمک دارم به همين خاطر اين فکر را کردم. در ضمن ميدنم اولين فکری که به نظر همتون ميرسه اين هست که اين کار باعث تشويق فروشنده ها ميشه که برن دوباره اين حيوانات را بگيرن. نه اين طور نيست چون اين شيوه تو خيلی از کشورهای اروپايی هم مورد استفاده قرار ميگيره. در ضمن خيلی وقتا ممکن خريدن و ازاد کردن يک حيوان هم بتونه کمک کنه به ازديادش و جلوی اتقراضش را هم بگيره. ولی خيلی ها به اين حرفها اعتقاد ندارند ولی هرکس نظرش محترمه. من نميتونم به شخصه تحمل کنم و ببينم که يک شاه بوف زيبا تو يک زيرزمين نمناک و تاريک از بين بره شما ها را نميدونم . در ضمن اگر اين صندوق راه بيوفته اصلا چون دوست ندارم که کسی فکر کنه که اين پولها چی ميشه خريد هر حيوان با حظور همه کسانی که کمک کردن انجام ميشه تا بعدا مشکلی پيش نياد. من منتظر پيشنهاداتون هستم.

 

/ 14 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شكارچي

سلام فرهاد عزيز من خودم به شخصه با اين پيشنهاد موافقم. روش بحث كنيم و به قول طبيعت مرد جنبه هاي مختلفش رو بررسي كنيم، من پايم. موفق باشي و پاينده.

سفير سرزمين سبز!

سلام فرهاد جان . از نمایشگاه برادران امیدوار گفته بودی . عکسهاش رو توی وبلاگم گذاشتم . یه نگاه بنداز . قربان تو - احسان !

Hooman

سلام. پيشنهاد جالبيه و بايد روش بشتر تامل و اندبشه کرد در ضمن پيشنهاد مريم خانم هم بسيار عاليه . راستی چرا هيچکدوم از دوستانی که به ميانکاله رفتند گزارشی از اون تجمع ننوشتند ؟! من که کلی منتظر موندم ولی خبری نشد !

میثم

سلام... وای من عاشق اينجام.... اين وبلاگ به درد خودو ميخوره آخه ميدونی فرهاد جان منم جک و جونور دوستم! اااا ببينم ما يعنی هم سنيم؟! ميشه درباره خودت بگی يه کم؟ دامپزشکی خوندی؟! ميخواستم دعوتت کنم به يه جا.. ولی گفتم شايد عکسها رو ببينی فکر کنی من حيوان آزارم.. ولی نه. تو ماهی گيری تازه کارم. ولی هر جور خواستی ميتونی قضاوت کنی. خوشحالم که باهات آشنا شدم. زنده باد شتر مرغ!

میثم

اینم متن و دعوتی که میخواستم بدم: سلام... از آمدن به اینجا خوشحالم و میخواهم شما را هم برای بازدید دعـــوت کنم. من در فلـــوريــدا زندگی ميکنم.. عکســـهايی که از اینجا و چیزها و مکانهای جالب ميگيرم رو ميگذارم توی وبلاگم.. اگه شما هم دوست داريد چند روز يه بار سری بزنيد و عکسهای جديد رو ببينيد...وبلاگ فقط مخصوص عکـــس هست، برای هموطنای عزیزم که میخواهند اینجا رو ببینند و بیشتر آشنا بشوند. میتونید به دوستـــانتون هم معرفی کنید. از الان به همه خوش آمد میگم. يا حق

سارا

آقا فرهاد عزيز ممنون از لطفتون و با تشکر از همه زحماتتون .ايده صندوق هم خيلی می تونه مفيد باشه . با آرزوی موفقيت برای شما

سفير سرزمين سبز!

سلام . خوبی‌؟ برای وبلاگت سربرگ قشنگی طراحی کردی . دستت درد نکنه . راستی وبلاگ من هم آپديت شد . دوست داشتی بيا ببين . قربان تو ، احسان!

بهارک

متاسف شدم به خاطر عقاب طلايی .... :(

ثمينه

سلام خيلی وبلاگت متفاوت با بقيه وبلاگهاست .به منم سر بزن بازم ميام بای