حیات وحش ایران

 
 
نویسنده : فرهاد رضوی - ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۱٩
 

طبيعت مرد شاکو محله ای کشته شد

آقای شاکوه محلی رياست سابق محيط زيست بهشهر و ميانکاله که در پی سفر غير رسمی خانم جوادی (رياست سازمان ) از بهشهر به خراسان شمالی انتقال داده شده بود توسط شکارچه های قاچاق در منطقه اسفراين به شهادت رسيدند .

 

چرا بايد رياست سازمان آقای شاکو محلی را که از چهره های بسيار مخلص .و مردمی و يکی از زحمت کش ترين پرسنل محيط زيست بود ند را در زمان درگيری و چالش با بندر امیرآباد به خراسان جنوبی می فرستادند .اين ضايعه بزرگ را به همه کسانی که دلشان برای طبيعت ايران می تپد تسليت گفته و برای بازماندگان آنمرحوم صبر عاجل را آرزومنديم .

از وبلاگ دیده بان میانكاله

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوستان عزیز ابتدا تسلیت میگم شهادت این مرد بزرگ را كه سالها برای طبیعت ایران و خصوصا میانكاله زحمت كشیدن.
تا انجا كه ما فهمیدیم از طریق آقای منصوری از زاغمرز چند ماه پیش ریاست سازمان محیط زیست در سفری به میانكاله شادروان شاكو محله ای را از ریاست بهشهر به مشهد فرستاد و كسی از نزدیكان خود را در این پست در بهشهر قرار داد و متاسفانه امروز خبر شهادت شاكو محله ای را در درگیری با شكارچیان شنیدیم. حالا علت این تغیرات كه خیلی ناگهانی پیش آمده چی بود جای سوال داره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!


 
comment نظرات ()