حیات وحش ایران

 
 
نویسنده : فرهاد رضوی - ساعت ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/۸/۱٧
 

سلام به همه دوستان عزيزم

واقعا شرمنده همتون هستم وقتی پيامهاتون و ميخونم واقعا خجالت ميکشم که حتی وقت نکردم بهتون سر بزنم . از همه معذرت ميخوام .

مريم خانوم واقعا شرمنده ولی مطمئن باش من تنها روزی که ممکن ديگه ننويسم و سرد بشم از اين کار وقتی هست که مرده باشم. حق با شماست و مشکلات نبايد باعث اختلال تو کارای ديگه ما بشه.

اين چند وقتی که ننوشتم برای گروه يه برنامه ای ريختم که گفتم شايد بد نباشه غير از نظر بچه های گروه نظر شماها رو هم بدونم.

تصميم دارم تو گروه يک صندوق بذارم برای اينکه دوستانی که علاقه مندن و دلشون ميخواد يک کمکی بکنن با هم ديگه پول جمع کنيم و هر از گاهی بريم جاهايی که حيوانات را ميفروشن و حيواناتی که کمياب هستن و يا در معرض انقراضن هستن را بخريم و ازاد کنيم .ميدونيد که من خودم هميشه به تنهای اين کار را ميکنم ولی بعضی چيزا هست که من به تنهای نميتونم و احتياج به کمک دارم به همين خاطر اين فکر را کردم. در ضمن ميدنم اولين فکری که به نظر همتون ميرسه اين هست که اين کار باعث تشويق فروشنده ها ميشه که برن دوباره اين حيوانات را بگيرن. نه اين طور نيست چون اين شيوه تو خيلی از کشورهای اروپايی هم مورد استفاده قرار ميگيره. در ضمن خيلی وقتا ممکن خريدن و ازاد کردن يک حيوان هم بتونه کمک کنه به ازديادش و جلوی اتقراضش را هم بگيره. ولی خيلی ها به اين حرفها اعتقاد ندارند ولی هرکس نظرش محترمه. من نميتونم به شخصه تحمل کنم و ببينم که يک شاه بوف زيبا تو يک زيرزمين نمناک و تاريک از بين بره شما ها را نميدونم . در ضمن اگر اين صندوق راه بيوفته اصلا چون دوست ندارم که کسی فکر کنه که اين پولها چی ميشه خريد هر حيوان با حظور همه کسانی که کمک کردن انجام ميشه تا بعدا مشکلی پيش نياد. من منتظر پيشنهاداتون هستم.

 


 
comment نظرات ()