حیات وحش ایران

 
جواب سوالات قناری . گروه حيات وحش ايران
نویسنده : فرهاد رضوی - ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/۳/٢٠
 
سلام خدمت دوستان عزيز
امروز از طرف يکی از دوستانم يک ميل داشتم که گله کرده بود چرا جواب سوالات رو نميدين.
من از اين دوست عذر خواهی ميکنم و متاسفانه من سوال شما را نديده بودم. ولی شما هم لطف کن سوالات را تو جديدترين يادداشت بنويس چون ديگه به نوشته های قبل بر نميگردم. و معمولا همه پيامشو ن رو در جديد ترين يادداشت مينويسن. بگذريم.
بريم سراغ جواب شما.
گروه حيات وحش ايران يک گروه غير دولتی هستش که ngo هم نيست. فقط بصورت خصوصی کار ميکنيم. به همين علت فعلا بيشتر کارهای اطلاع رسانی انجام ميديم. البته کارهای عملی هم داشتيم که بيشتر آزاد کردن حيوانات وحشی در قفس بوده که با کمک بچه ها و کسانی که علاقه مند هستند و بودجه ميدن اين حيوانات خريداری ميشن و بعد ازاد ميشن. اين کمترين کاری هست که از دست ما بر مياد انجام ميديم.
مسئول و موسس گروه من خودم هستم. که گروه را به چند قسمت تقسيم کردم.
قسمت پرنده گان گروه که فعلا بيشتر روش کار شده زير نظر من و دوست خوبم احسان هستش. که احسان بيشتر کار خريد و آزاد سازی را انجام ميده. قسمتی هم پزشکی هم زير نظر امير پاشا عزيزم خواهد بود که دانشجو دامپزشکی هستن. و بقه قسمتها فعلا زير نظر من هستش که و اين هفته قسمتهای ديگه هم تقسيم ميشن. تعداد اعضا در حال حاظر ۳۸ نفر هست که بين اين ۳۸ نفر ۹ نفر اعضای اصلی هستن و بيشتر کارها با اين ۹ نفر هست.
و نتيجه اين که اين گروه از چند جوان عاشق حيوانات تشکيل شده.
در مورد خجير قبلا هم توضيح داده بودم ولی دوباره ميگم . ورود افراد بدون مجوز به پارک ملی ممنوع ميباشد و مجوز هم به هرکسی و به اسانی داده نميشود.
اميدوارم که به جوابتون رسيده باشيد بازم از شما ممنون.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا سوال شما آقا هومن
در ايران هيچگونه بومی قناری وجود ندارد مگر اينکه زير گونه هايی ازش که بازم من در کتابها نگاه کردم چيزی نديدم. اگرم چيزی باشه ممکن پرنده هايی باشن که از قفس فرار کردن.
با تشکر از شما
 
comment نظرات ()